Zastanawiasz się dlaczego dk-expo, przecież jesteśmy młodą firmą?

Trochę o Nas.

Dawid i Kasia to My. Największą naszą zaletą jest pasja i sięganie po nieosiągalne. W branży wystawienniczej jesteśmy od lat. Poza projektowaniem stoisk i całych wystaw targowych zajmowaliśmy się przygotowaniem technicznym wszelkiego rodzaju targów, eventów i konferencji.

Nasz zespół pozwala na realizację nawet najbardziej wymagających zadań.

Budujemy z pasją…Twoje stoisko wystawiennicze.

Naszym celem jest stworzenie projektu ,a później zbudowanie stoiska które będzie przedstawiało, wartości, cele i misję Twojej firmy pamiętając o tym że stoisko przede wszystkim ma być tłem dla prezentowanego produktu.

Czym się kierujemy przy projektowaniu? To proste. Traktujemy Ciebie jak Partnera, słuchamy, rozmawiamy, zwracając uwagę na trzy ważne elementy:

– aranżacja stoiska; dbamy aby stoisko spełniło Twoje oczekiwania i jednocześnie było przejrzyste, funkcjonalne i wyglądało profesjonalnie. Czasami „mniej znaczy więcej”

– oświetlenie; Odpowiednie światło pozwala wyeksponować produkt, a jeśli na stoisku nie mamy produktu to odpowiednie oświetlenie pozwoli wyróżnić Ciebie pośród innych Wystawców.

– strefy stoiska; ważne aby na stoisku była strefa do rozmów i strefa ekspozycyjna. Pamiętamy o tym zawsze ale ważne jest również abyś Ty podczas tych kilku dni mógł czuć się tam komfortowo i realizować swój cel i założenia biznesowe.

Budujemy z pasją…wydarzenia targowe, eventy i konferencje.

Chętnie pomożemy przy organizacji i produkcji wydarzeń targowych, eventów i konferencji. Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają na profesjonalną obsługę zarówno techniczną jak i pomoc merytoryczną. Do tej pory przygotowywaliśmy wydarzenia na łącznej powierzchni ponad 100 000 metrów kwadratowych pod dachem, jednorazowo obsługiwaliśmy ponad 200 wystawców.